sobota, 28 maja 2011

Jakieś refleksje.

Czeeeść!! Postanowiłam napisać, Wam kilka słów co czuję, jakie mam nastawienie do tego wszystkiego co się dzieje.

Zaczynając chciałam bardzo podziękować wszystkim, którzy czytają mojego bloga, za wsparcie, szczerość to jest naprawdę dla mnie ważne, gdy czytam każdy komentarz z osobna czuję w sobie, że to co robię podoba się innym. Mój blog jest blogiem o życiu i modzie, zawsze staram się opisać co u mnie, co robiłam, ponieważ znam po sobie, że lubi się poczytać jaka jest pogoda u innych, jakie mają plany na nadchodzący dzień. Dzięki Wam, mój dalej "funkcjonuje", gdy widzę miłe komentarze, od razu zaczynam pisać do Was, bo mam taką motywację wtedy do pisania - motywujecie mnie do tego i to jest piękne. W 100% zawsze poświęcam się Wam, blogowi. Niektórzy uważają, żebym zmieniła treść bloga, obrazki itp , gdyż to co ja piszę, dodaję outfity, czy moje zakupione rzeczy ostatnio, przypominają im jedną bardzo popularną nastolatkę, spełniającą swoje marzenia, dążącą do celu i nigdy się poddającą. Zapewne wiecie o kim mówię. Ja zawsze tłumaczę, że blog stworzyłam po to, aby pisać co się u mnie dzieje, ale przede wszystkim o modzie, która mnie bardzo interesuje. Nie poddaję się, walczę z tym, ciężką pracą na pewno coś osiągnę.

Rozpisałam się za bardzo i zapomniałam o jednej najważniej rzeczy. mianowicie o moich obserwatorach, których zawdzięczam prawie wszystko, jesteście niesamowici, dostarczacie mi niesamowicie dużo energii do tego co robię i to dla Was WIELKIE LOVE :) Nie jestem wstanie tu wymienić wszystkich, bo jesteście u mnie na pierwszym miejscu, nie ma rywalizacji. Za te wszytskie komentarze, które piszecie pod moimi notkami są fenomenalne, za odwiedziny, w ogóle za wszystko jeszcze raz wielkie love :)

To są takie moje spojrzenie na to wszystko, co dzieję dokoła nas, Mam nadzieje, że przeczytacie, bo to jest bardzo ważne dla mnie.

Miłego dnia!!

9 komentarzy:

 1. Nic nie zmieniaj ^^
  Miłego dnia życzę :**

  OdpowiedzUsuń
 2. Wielkie Love i dla Ciebie :)

  OdpowiedzUsuń
 3. zgadzam się z aśkuu.! wielkie love i dla ciebie! :)

  OdpowiedzUsuń
 4. ` . właśnie WIELKIE LOVE dla Ciebie ! :* nie wiem , czemu ale ja uwielbiam Twój blog i te Outfity ! :)

  OdpowiedzUsuń
 5. Także uwielbiam, gdy się loguję i mam komentarze do akceptacji. To, że mogę robić coś, co podoba się innym jest dla mnie najważniejsze:P Życzę powodzenia i nie przejmuj się porównaniami, bo każdy z nas jest wyjątkowy i zamieszcza na blogu to, co jest dla niego obecnie najważniejsze:)

  OdpowiedzUsuń
 6. wszyscy cię uwielbiamy! BIG LOVE FOR YOU . <3

  OdpowiedzUsuń
 7. Nie zmieniaj bloga tylko dlatego,że innym już kogoś przypomina :). Zresztą każdy ma prawo pisać i interesować się modą ;). Zapraszam do mnie.

  OdpowiedzUsuń
 8. Nie powinnaś nic zmieniać! Może dobre wyczucie stylu i zawsze piszesz jak Ci minął dzień.. Jest super! :)

  OdpowiedzUsuń
 9. genialna notka :)
  nie zmieniaj nic :))

  OdpowiedzUsuń