wtorek, 28 czerwca 2011

Blogowanie dla każdego.

Czeeeść!! Pogoda dzisiaj nie dopisuje więc postanowiłam zrobić coś innego niż zwykle hehe :)

Każdy z nas niezależnie chłopak czy dziewczyna ma prawo spełniać swoje marzenia, robić co chcę, a przede wszystkim prowadzić bloga. Mały procent chłopców zajmuje się blogowaniem, ponieważ sądzą, że to nie jest sposób na zaspokojenie ich potrzeb.

Znam jedną osobę, która potrafi i chcę prowadzić bloga, rozwijać swoje zdolności jak i zainteresowania. Mimo, że ma na głowie wiele obowiązków, innych spraw. Potrafi pogodzić te wszystkie w jedną całość. Ten chłopak ma talent do blogowania. Pisze wspaniałe notki, wyraża swoje poglądy i zdania na dany temat, a przede wszystkim opisuje swoją codzienność co w danej chwili robił :)

To mój najlepszy kolega http://sabotage041.blogspot.com/ (tutaj podaje Wam adres do jego bloga), który ma wspaniałą osobowość i poczucie humoru. Nie wiem co bym zrobiła bez niego. Potrafi doprowadzić, że gdy wcale nie mam ochoty się śmiać - sprawia, że na mojej twarzy pojawia się uśmiech. Za to Ci bardzo dziękuje Sz. :)

Mam do Was ogromną prośbę dodawajcie sabotage041 do obserwowanych i zostawiajcie komentarze. Do niczego Was nie zmuszam, ale chciałabym, żeby zobaczył, że nie jest sam, ma w Nas wsparcie, ponieważ teraz tak rzadko się zdarza, aby chłopak prowadził bloga i spełniał swoje marzenia. :)


Napisze do Was później.

Trzymajcie się, buźka!!

9 komentarzy:

 1. Oczywiście:)
  Każdy ma prawo do marzeń:D

  OdpowiedzUsuń
 2. Ja Ciebie już od dawna obserwuję:D

  OdpowiedzUsuń
 3. Jasne, czemu nie :)
  Pozdrawiam.

  OdpowiedzUsuń
 4. Dziękuję za wizytę u mnie:) Dodałam do obserwowanych:) Zapraszam ponownie:)

  OdpowiedzUsuń
 5. Weszłam na tego bloga, ale nic mnie w nim nie kręci. Trudno się mówi ;d

  OdpowiedzUsuń
 6. Obserwuje :) a na bloga kolegi tez zajrze :)

  OdpowiedzUsuń
 7. Tak prawda , blogować każdy może :]
  Fajny jest jego blog :]

  OdpowiedzUsuń