wtorek, 20 grudnia 2011

Blog Roku 2011

Cześć, cześć! Dziś postanowiłam , ze zrobię notkę poświęconą Blogowi Roku 2011. To już jest VII edycja konkursu u nie miałam jeszcze okazji wziąć w niej udział. A w tym roku postanowiłam, że warto spróbować, czemu nie :) W zeszłym roku mówiłam do siebie tak: "Nie będę zgłaszać mojego bloga, po co?", a teraz wszystko obróciło się o 360 stopni. Jeśli nie spróbujemy to się nie dowiemy, a może akurat :) To dzięki Wam jestem tutaj już więcej niż rok i jestem Wam bardzo za to wdzięczna. Bez Was nic bym nie osiągnęła. Dziękuje!

Mój blog bierze udział w kategorii: "Ja i moje życie", myślę, że to była najlepsza kategoria. Jury w tej kategorii to Anna Dziewit - Meller.


Kochani, już teraz dziękuje już wszystkim za głosy, a mój blog możecie znaleźć pod tym adresem  http://www.blogroku.pl/kategorie/ilonciaaa880,gwipo,blog.html bądź klikając na baner po lewej stronie :)

Buziaki!

25 komentarzy:

 1. Hej :)ja też biorę udział w tym konkursie :)!!

  OdpowiedzUsuń
 2. Jeśli obróciło się o 360 stopni to zatoczyło koło i jest takie samo ;p ;D

  OdpowiedzUsuń
 3. obserwujemy się od dawna, przynajmniej ja Ciebie:)

  OdpowiedzUsuń
 4. ja już od jakiegoś czasu obserwuję. (:

  OdpowiedzUsuń
 5. Dzięki za komentarz ^^
  Jasne, że możemy obserwować :)

  OdpowiedzUsuń
 6. Super blog! Jestem obserwatorem! Wiem, że Cię to nie obchodzi ale naprawdę Ci kibicuje bo bardzo lubię twojego bloga! Często go czytam! Pewnie o tym nie wiedziałaś bo jestem zbyt leniwa by ruszyć ręką i wystukać komentarz. Fajny wygląd bloga!
  Pozdrawiam
  Zwariowana Wariatka
  zwariowanawariatka.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 7. Powodzenia! Dodaję do obserwowanych i zapraszam do obserwacji mojego bloga:).

  OdpowiedzUsuń
 8. nowa notka na moim blogu www.kamiola.blogspot.com

  zapraszam serdecznie ! ♥

  OdpowiedzUsuń
 9. jak się obracasz o 360 stopni to wracasz do tego samego punktu kochana, jak chcesz cos zmienic to lepiej sie obroc o 180 stopni;)

  OdpowiedzUsuń