wtorek, 30 kwietnia 2013

Festiwal Piosenki Obcojęzycznej

17 kwietnia br. w Sali widowiskowej w Centrum Kultury w Ropczycach obył się „XIV Powiatowy Festiwal Piosenki Obcojęzycznej”. Konkurs adresowany był do szkół ponadgimnazjalnych Powiatu Ropczycko-Sędziszowskiego. Organizatorami imprezy byli: Liceum Ogólnokształcące w Ropczycach oraz Centrum Kultury w Ropczycach. Zaproszonych gości oraz uczestników konkursu powitała Pani Grażyna Baran - Dyrektor LO w Ropczycach wraz z Panem Jerzym Łyszczakiem - Członkiem Zarządu Powiatu. Podczas konkursu można było usłyszeć przeboje m.in. po niemiecku, rosyjsku, jednak, jak zawsze, dominował język angielski. Do konkursu przystąpiło 17 uczestników (solistów, duetów, zespołów) z pięciu szkół średnich powiatu ropczycko-sędziszowskiego.

Ja brałam udział w piosence niemieckiej - LaFee - Ich bin, piosenka trudna i ambitna mimo tego, że slowa były dość prostę do nauczenia się :) Powiem Wam, że to jest wspaniałe uczucie stanąć na scenie i każdy Cię słucha! Coś cudownego! Mam nadzieję, że to nie był ostatni raz kiedy stanełam na scenie Centrum Kultury właśnie na tym festiwalu :) Za rok tez bym chciała się zmierzyć :) Jesli chodzi o miejsce to nie zajełam żadnego ponieważ kokurencja była dość duża, a mój podkład puścili za cicho, ale i tak jestem z siebie dumna, że odwarzyłam sie wystąpić i nabrać odwagi na kolejne występy. Po piosence odbył się pokaz talentów z naszej szkoły w którym też brałam udzial i razem z klasa zaprezentowaliśmy taniec zumba ...było kapitalnie! :) Postaram sie wrzucić filmik mojego wykonania pisoenki oraz naszego tańca.

Oto kilka zdjęć z tego wydarzenia, oglądajcie :)


sukienka - Mohito

buty - K&K
kurtka - No name
bransoletka - No name

Co u was?

Miłego dnia!
Buziaki :*

11 komentarzy:

 1. Szkoda, że ja nie potrafię śpiewać ;p

  OdpowiedzUsuń
 2. Dałaś czadu i rozwaliłaś konkurencje.
  Wszyscy niecierpiliwe czekamy na filmik!

  OdpowiedzUsuń
 3. zazdroszczę talentu, zawsze chciałam umieć śpiewać, ale słoń nadepnął mi na ucho :P

  OdpowiedzUsuń
 4. Też miałam brać udział w tym konkursie, ale koleżanka mnie 'wygryzła' dosłownie dwa dni przed ;/ Może za rok wystąpię ;)
  Czekam na filmik :D

  OdpowiedzUsuń
 5. czekamy na film :P

  OdpowiedzUsuń
 6. Uwielbiam Lafee <3
  Ślicznie byłaś ubrana

  OdpowiedzUsuń
 7. takie festiwale są świetne, a później ma sie co wspominać :)

  OdpowiedzUsuń
 8. Czeeekam na filmik c:

  http://thoomson.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń